Перейти до вмісту
Полуниця Горіх Банан Яблуко Авокадо Лохина Терен Чорниця Виноград Малина Какао Бузина
Полуниця Горіх Банан Яблуко Авокадо Лохина Терен Чорниця Виноград Малина Какао Бузина

Шановні гості, від вас приховано наш чат, та ваш доступ до форуму обмежений переглядом п'яти тем! Щоб отримати повний доступ до всіх можливостей нашої спільноти, пройдіть просту реєстрацію, та увійдіть під вашим обліковим записом.

Ostrov Notary

Член громадської організації "Помічники, GO"
  • Публікації

455
  • Пожертвование

0.00 GOШ 
  • Зареєстрований

• Відвідування

Репутація

682 незамінний

Про Ostrov Notary

• Звання
    відомий
  • День народження 06.08.88
  1. припинення обтяження!!!

діє 31-2 /1952, как бы АЛЛО
  2. Поділи виділи

повністю весь алгоритм з посиланням на НПА (вказати коментарі) і обов'язково долучити зразки договорів поділу ОНМ, зразки висновку про можливість. + долучити алгоритм дій в ДРП.
  3. якщо мало місце те, що написане Вами і пролунало з вуст НОТАРІУСА, не помічника і консультанта і т.д., тут 2 варіанти: 1) ви зрозуміли так як зрозуміли або не почули те, що хотіли почути; 2) взагалі не ходили до нотаріуса, що скоріше всього)) Ваш випадок, що ви описали, розумієте, всерівно, що я звернусь до лікаря і буду описувати своїми словами зв'язок нейронів головного мозгу із зоровим нервом лівого ока по телефону.... без образ...
  4. брати всі документи і йти до натаріуса.
  5. щодо доків. семінар сьогоднішній, 5 год 01 хв. = висновок - копія, згідно з ориг. решта доків - головне підтверд. повноваження оцінювача. що має право це робити. але написали невдало, прості копії, вважаю, що маємо виконати порядок. (любой ценой) щоб виконати порядок. треба і на тих копія ставити згідно з ориг . прості ж копії. неотмірасего. думаю, що ніхто не долучить до справи...
  6. давайте затусимо онлайн) по скайпі , вступний вхід 1 л.
  7. висновок про вартість бла-бла. що є невідємною частиною звіту + доки: кваліф свідоцтво. свідоцтво про підвищення кваліф., копія, згідно з ориг. дата, підпис. навпаки. вважаю, що ліпше це. ніж кіпу звіту долучати до справи.. а 1.8. - це треш..
  8. я прям читаю і бачу ,що хочу бачити щодо доків. пункт 1 першої частини