Перейти до вмісту
Полуниця Горіх Банан Яблуко Авокадо Лохина Терен Чорниця Виноград Малина Какао Бузина
Полуниця Горіх Банан Яблуко Авокадо Лохина Терен Чорниця Виноград Малина Какао Бузина

Шановні гості, від вас приховано наш чат, та ваш доступ до форуму обмежений переглядом п'яти тем! Щоб отримати повний доступ до всіх можливостей нашої спільноти, пройдіть просту реєстрацію, та увійдіть під вашим обліковим записом.

Анастасія91

Користувач
  • Публікації

39
  • Пожертвование

0.00 GOШ 
  • Зареєстрований

• Відвідування

Репутація

28 добрий помічник

Про Анастасія91

• Звання
    початківець
  • День народження 01.01.91

Відвідувачі профілю

425 переглядів профілю
  1. Шукаємо помічника нотаріуса місто Київ, Святошинський район. Без роботи у електронних реєстрах. Обов'язки: ведення архіву;звіти;консультація; підготовка текстів нотаріальних документів; Графік роботи з 10:00 до 18:00. Субота, Неділя вихідний. Заробітна плата за результатами співбесіди. (050) 014-67-22 Світлана Юріївна
  2. Ми ставимо наприклад так: 122-1/02-03.
  3. Нові рахунки 2019

Ну Святошинський не змінився.)))
  4. Нові рахунки 2019

Якщо я не помиляюсь, то рахунки (податок, військовий, ПФ) не змінилися.
  5. Звіт 1ДФ,

Київ. Вказуємо всі договора та спадщину, навіть якщо немає податку. Заповнюємо всі поля. Ціну і податок.
  6. ну як я зрозуміла, то до порядку змін ще було, а лише готуються? И якщо вони найближчим часом приймуть ці зміни то ми повинні будемо надати звіт за 10,11,12 місяць?
  7. *** ЗАЯВИ ***

Заява про об'єднання зем діл.doc
  8. Тест: Характер по почерку

хм. У меня вышло 108. Но тест прикольный)))
  9. Переклади документів

Переклад Трудоваої книга с укр. на рус нотаріус.docx
  10. Реєстраційні справи поштою

Дякую за підсказку. Зараз передивлюсь. Я прийша на нове місце, сказали ось такий супровідний, я и не вчитувалась. А даремно(((
  11. Реєстраційні справи поштою

У мене коли РС йдуть за одною адресою, то я роблю супровідний лист :Про передачу документі На виконання вимог пунктів 55, 56 Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 року за № 1141, пунктів 3, 4 Порядку передачі документів у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 20.01.2013 року № 111/5, Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127, передаю документи з описом вкладення щодо державної реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна, реєстраційні номери об'єктів в ДРРП: 000000000000, 400000000007, 41000000027, для зберігання реєстраційних справ на дані об’єкти. Згідно абз. 3 ст. 8 Закону України «Про нотаріат» особи, яким стало відомо про вчинені нотаріальні дії у зв'язку з виконанням ними службових обов'язків чи іншої роботи, зобов’язані дотримуватися нотаріальної таємниці. Його кладу у конверт не підшиваючи. З нього роблю + 2копії. Роблю опис де описую кожен документ кожної р. справи. В 01-30 до кожної РС я кладу заяву, рішення, пошук, квитанцію адмін., супр. лист, опис з штампом пошти, та кв. з повідомленням приклеєні на одному аркуші , з якого теж роблю дві копії, щоб підкласти до кожної РС. У результаті у мене 1 РС справа, яка в 01-30 буде идти остання до неї підкладую оригінали опису та квитанцій з повідомленням, а в дві інші, які шли в одному конверті я кладу копії.
  12. *** ЗАЯВИ ***

заява на згоду про набуття одним із подружжя майна у прив. особ. влас..doc
  13. *** ЗАЯВИ ***

Заява про зміну цільового призначення зем діл зразок.doc
  14. Київ (ЦНАП)

Все, що стосується Киева по ДРРП відправляти треба у Департамент державної реєстрації речових прав на нерухоме майно КМДА Адреса: вул. Павла Усенка, будинок 6. м.Київ, 02105 Все, що стосується юр. ос. - Відділ з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців ______________________районної в місті Києві ДА, Пишите район и дивитесь адресу.