Перейти до вмісту
Полуниця Горіх Банан Яблуко Авокадо Лохина Терен Чорниця Виноград Малина Какао Бузина
Полуниця Горіх Банан Яблуко Авокадо Лохина Терен Чорниця Виноград Малина Какао Бузина

Шановні гості, від вас приховано наш чат, та ваш доступ до форуму обмежений переглядом п'яти тем! Щоб отримати повний доступ до всіх можливостей нашої спільноти, пройдіть просту реєстрацію, та увійдіть під вашим обліковим записом.

• 3
Notorious B.I.G.

Спадкодавець помер 01.01.2017, коли закінчується строк для прийняття спадщини?

Коли закінчується строк для прийняття спадщини?  

45 користувачів проголосувало

1. 1. Коли закінчується строк для прийняття спадщини?

• 01.07.2017
      28
    • 30.06.2017
      9
    • 02.07.2017
      6
    • Інший варіант
      2

Питання

45 відповідей на це питання

Recommended Posts

• 0
Notariatka    1 311

Стаття 1270 ЦК. Строки для прийняття спадщини

1. Для прийняття спадщини встановлюється строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини.

Стаття 1220 ЦК. Відкриття спадщини

1. Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою.

2. Часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою.

Отже: для прийняття спадщини встановлюється строк, який починається з дня смерті особи і закінчується в останній день шостого місяця.  

P.S.  Якщо книга обліку та реєстрації спадкових справ не заповнюється кожного дня, то є шанс...:hf:

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
  • 0
2 хвилини тому, Зоя сказав:

Стаття 1270 ЦК. Строки для прийняття спадщини

1. Для прийняття спадщини встановлюється строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини.

Стаття 1220 ЦК. Відкриття спадщини

1. Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою.

2. Часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою.

Отже: для прийняття спадщини встановлюється строк, який починається з дня смерті особи і закінчується в останній день шостого місяця.  

P.S.  Якщо книга обліку та реєстрації спадкових справ не заповнюється кожного дня, то є шанс...:hf:

Якщо день відкриття спадщини 01.01.2017 року (він же ж і перший день шестимісячного строку), то чому останній день шестимісячного строку не 30.06.2017 року? 01.07.2017 року - це вже перший день сьомого місяця.

Поділитися повідомленням

• 0
Notariatka    1 311
Тільки що, ★Че[love]чек★ сказав:

Якщо день відкриття спадщини 01.01.2017 року (він же ж і перший день шестимісячного строку), то чому останній день шестимісячного строку не 30.06.2017 року? 01.07.2017 року - це вже перший день сьомого місяця.

отже - 30.06.2017. спочатку проголосувала, потім подумала...і передумала.... я ж справжня жінка... :ah: 

Поділитися повідомленням

• 0
Ostrov Notary    682
3 години тому, ★Че[love]чек★ сказав:

Можна коментар, будь ласка, Пане Островський:bk:

то все теорія.... :ag: ч.3 ст.254  Строк, що визначений місяцями, спливає у відповідне число останнього місяця строку.. відповідне число ост. місяця .. 1+6=7, сьомий місяць. останній день- відповідне число 01. в Укр. маємо 5-денний роб тиждень. субота-неділя вихідний. 01-02.07 - вихідні. ч.5 - перший роб. день. маємо понеділок. 3 число :ag:

вийшло запутати?:ag:

Поділитися повідомленням

• 0
Notariatka    1 311
1 година тому, Островський сказав:

то все теорія.... :ag: ч.3 ст.254  Строк, що визначений місяцями, спливає у відповідне число останнього місяця строку.. відповідне число ост. місяця .. 1+6=7, сьомий місяць. останній день- відповідне число 01. в Укр. маємо 5-денний роб тиждень. субота-неділя вихідний. 01-02.07 - вихідні. ч.5 - перший роб. день. маємо понеділок. 3 число :ag:

нє-а, не вийшло. :ae:

Стаття 255 ЦК. 1. Якщо строк встановлено для вчинення дії, вона може бути вчинена до закінчення останнього дня строку.

(1(січень)+ х = 6 місяців, отже останній строк  - червень місяць, останній день).

У разі, якщо ця дія має бути вчинена в установі, то строк спливає тоді, коли у цій установі за встановленими правилами припиняються відповідні операції.

Поділитися повідомленням

• 0
Анна    403
5 годин тому, Островський сказав:

Я даже калькулятор достала:ck::bj:

Поділитися повідомленням

• 0
Ir4ic    48
18 годин тому, Островський сказав:

Не правильный подсчёт, 1+6 это уже 7 месяцев, а у вас их всего 6, соответственно по вашей же логике 30.06 

Поділитися повідомленням

• 0
Анна    403

А если так, ну в порядке бреда, или не совсем?:cc: Срок начинается в день смерти, то есть теоретически с 31.12.2016 на 01.01.2017 в 00.00, соответственно и заканчивается с 30.06 на 01.07 в 00.00 (відповідне число)

Поділитися повідомленням

• 0
Ir4ic    48
5 годин тому, Анна сказав:

А если так, ну в порядке бреда, или не совсем?:cc: Срок начинается в день смерти, то есть теоретически с 31.12.2016 на 01.01.2017 в 00.00, соответственно и заканчивается с 30.06 на 01.07 в 00.00 (відповідне число)

День смерти указан в свидетельстве о смерти. Он не может быть с 31 на 01, либо 31.12 умер либо 01.01, заканчивается срок 30.06 в 23.59)) в общем до 00.00, до наступления 01.07 

Поділитися повідомленням

• 0
Анна    403
9 годин тому, Ir4ic сказав:

День смерти указан в свидетельстве о смерти. Он не может быть с 31 на 01, либо 31.12 умер либо 01.01, заканчивается срок 30.06 в 23.59)) в общем до 00.00, до наступления 01.07 

Я не говорила, что день смерти с 31 на 01, я говорила, что срок начинается в 00.00 с 31 на 01

Поділитися повідомленням

• 0
Ostrov Notary    682
23 години тому, Ir4ic сказав:

Не правильный подсчёт, 1+6 это уже 7 месяцев, а у вас их всего 6, соответственно по вашей же логике 30.06 

та, 30.06.. :bk:

ще є друга теорія. що Перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок. ч1 ст.253... помер 01.01.. початок перебігу 02.01.зікінч. 02.07 і знову маємо 03 :ag: ... але це така сама діч. як і перша теорія :bm: 

бо ч.1 1270 встановлює імперативно початок перебігу строку -Для прийняття спадщини встановлюється строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини. Часом відкриття спадщини у нас . так само встановлено імперативно,  ч.2 ст.1270 2. Часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою (частина третя статті 46 цього Кодексу). 

тому 30.06. як колежанки описали ...

Змінено користувачем Островський

Поділитися повідомленням

• 0
Ir4ic    48
6 годин тому, Анна сказав:

Я не говорила, что день смерти с 31 на 01, я говорила, что срок начинается в 00.00 с 31 на 01

Ну не начинается он с 31 на 01, он начинается 01 числа, 00.00 01 числа это уже первое число, а не 31, не бывает у нас сроков с дня на день, день должен быть конкретным)

Поділитися повідомленням

• 0
Анна    403
2 години тому, Ir4ic сказав:

Ну не начинается он с 31 на 01, он начинается 01 числа, 00.00 01 числа это уже первое число, а не 31, не бывает у нас сроков с дня на день, день должен быть конкретным)

"Це сумно" шучу, сама это понимаю, просто теория, но тогда же должно получится, что (ч.3 ст.254  Строк, що визначений місяцями, спливає у відповідне число останнього місяця строку) відповідне число это такое же первое(( Что такое это відповідне число?

Поділитися повідомленням

• 0
Olessya    1 260
11 хвилину тому, Анна сказав:

"Це сумно" шучу, сама это понимаю, просто теория, но тогда же должно получится, что (ч.3 ст.254  Строк, що визначений місяцями, спливає у відповідне число останнього місяця строку) відповідне число это такое же первое(( Что такое это відповідне число?

Дуже цікаве питання!саме від нього і залежить відповідь кожного з нас,коли ж закінчується той самий 6 місячний строк.

Я так розумію,ктось тлумачить його як останній день останнього місяця,враховуючі вихідні неробочі дні,дехто як дату події-факт смерті

Поділитися повідомленням

• 0

Стаття 254. Закінчення строку

1. Строк, що визначений роками, спливає у відповідні місяць та число останнього року строку.

2. До строку, що визначений півроком або кварталом року, застосовуються правила про строки, які визначені місяцями. При цьому відлік кварталів ведеться з початку року.

3. Строк, що визначений місяцями, спливає у відповідне число останнього місяця строку.

Строк, що визначений у півмісяця, дорівнює п'ятнадцяти дням.

Якщо закінчення строку, визначеного місяцем, припадає на такий місяць, у якому немає відповідного числа, строк спливає в останній день цього місяця.

4. Строк, що визначений тижнями, спливає у відповідний день останнього тижня строку.

5. Якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, що визначений відповідно до закону у місці вчинення певної дії, днем закінчення строку є перший за ним робочий день.

Поділитися повідомленням

• 0
Ir4ic    48
1 година тому, Валерій сказав:

1. Строк, що визначений роками, спливає у відповідні місяць та число останнього року строку.

2. До строку, що визначений півроком або кварталом року, застосовуються правила про строки, які визначені місяцями. При цьому відлік кварталів ведеться з початку року.

3. Строк, що визначений місяцями, спливає у відповідне число останнього місяця строку.

Строк, що визначений у півмісяця, дорівнює п'ятнадцяти дням.

Якщо закінчення строку, визначеного місяцем, припадає на такий місяць, у якому немає відповідного числа, строк спливає в останній день цього місяця.

4. Строк, що визначений тижнями, спливає у відповідний день останнього тижня строку.

5. Якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, що визначений відповідно до закону у місці вчинення певної дії, днем закінчення строку є перший за ним робочий день.

Я бы другие строки выделила:

"Якщо закінчення строку, визначеного місяцем, припадає на такий місяць, у якому немає відповідного числа, строк спливає в останній день цього місяця."

01.06 будет меньше чем 6 месяцев, соответственно, срок до последнего дня месяца)

Поділитися повідомленням

• 0
10 годин тому, Ir4ic сказав:

Я бы другие строки выделила:

"Якщо закінчення строку, визначеного місяцем, припадає на такий місяць, у якому немає відповідного числа, строк спливає в останній день цього місяця."

01.06 будет меньше чем 6 месяцев, соответственно, срок до последнего дня месяца)

Норму выделенную Вами можно применить в случае когда человек умер, допустим, 31 августа то 6 месяцев истекает 28 февраля....  в описанном  Notorious B.I.G. случае она не уместна....

Поділитися повідомленням

• 0
14 години тому, Olessya сказав:

Дуже цікаве питання!саме від нього і залежить відповідь кожного з нас,коли ж закінчується той самий 6 місячний строк.

Я так розумію,ктось тлумачить його як останній день останнього місяця,враховуючі вихідні неробочі дні,дехто як дату події-факт смерті

Я хтось до строку, що визначений півроком застосовую норму про закінчення строку, що визначений роками...:bn:

Поділитися повідомленням

• 0
Анна    403
4 години тому, Notorious B.I.G. сказав:

Я хтось до строку, що визначений півроком застосовую норму про закінчення строку, що визначений роками...:bn:

Ну это точно не правильно 

Поділитися повідомленням

• 0
27 хвилин тому, Анна сказав:

Ну это точно не правильно 

Я абсолютно с Вами согласен:ab: Хочу у всех спросить- если человек умер, допустим 13 марта, то последний месяц срока сентябрь или август? А после того как Вы ответите, то второй вопрос - какое чисто соответствует числу 13? 13 или 12?

Поділитися повідомленням

• 0
15 хвилин тому, Notorious B.I.G. сказав:

Я абсолютно с Вами согласен:ab: Хочу у всех спросить- если человек умер, допустим 13 марта, то последний месяц срока сентябрь или август? А после того как Вы ответите, то второй вопрос - какое чисто соответствует числу 13? 13 или 12?

12 вересня

Поділитися повідомленням

• 0
Анна    403
16 хвилин тому, Notorious B.I.G. сказав:

сентябрь, 13. Но последний день 6 месячного срока для принятия наследства 12 сентября:ao:Не знаю как законодательно объяснить:bc:, но 6 месяцев истекают именно тогда :er:

Змінено користувачем Анна

Поділитися повідомленням

• 0
Notariatka    1 311
6 хвилин тому, Анна сказав:

Не знаю как законодательно объяснить:bc:,

Цивільний кодекс України. стаття 254 і стаття 255. :gp:

Змінено користувачем Зоя
редагування

Поділитися повідомленням

Гість
Ви не авторизовані. Якщо у вас є акаунт, будь ласка, увійдіть.
Відповісти на питання...

×   Ви вставили відформатований вміст.   Видалити форматування

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваше попереднє повідомлення було відновлено.   Очистити редактор.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку