Перейти до вмісту
Полуниця Горіх Банан Яблуко Авокадо Лохина Терен Чорниця Виноград Малина Какао Бузина
Полуниця Горіх Банан Яблуко Авокадо Лохина Терен Чорниця Виноград Малина Какао Бузина

Шановні гості, від вас приховано наш чат, та ваш доступ до форуму обмежений переглядом п'яти тем! Щоб отримати повний доступ до всіх можливостей нашої спільноти, пройдіть просту реєстрацію, та увійдіть під вашим обліковим записом.

  • 0
Mariia

Незавершене будівництво

Питання

Mariia    0

Звернулася людина для реєстрації незавершеного будівництва, яке розпочате в 1991 році. З документів є будівельний паспорт на НБ, в якому є виписка з рішення виконкому районної ради, про дозвіл на будівництво 1991 року; тех. паспорт на незавершене буд.- новий; документ на землю- витяг з ДРРП. Виникає питання, що робити в такому випадку, яким чином реєструвати. якщо немає повідомлення про початок будівельних робіт? Чи піде ця виписка,як підстава реєстрації НБ? Чи можна зараз взяти це повідомлення?

Дякую!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1 відповідь на це питання

Recommended Posts

  • 0
Followme    0

Будинки до 1992 року реєструються однією реєстраційною дією без введення в експлуатацію! Проте для цього необхідна спеціальна виписка з погосподарської книги видана місцевим органом самоврядування. На практиці це дуже важко отримати, бо погосподарські книги переміщено в архіви, а потім знову переміщено, я раніше пробував так оформляти будинки, але це бюрократичне пекло!

 

На практиці, певні сумнівні юристи, чи рішали мають своїх Державних реєстраторів й вони якимись мутними довідками встановлюють 1992 рік побудови і реєструють право власності на будинок, що прямо межує з Чорними реєстраційними діями по рейдерству. Тобто реєстрація будинку до 1992 року з порушенням останнього абзацу пункту 78 Постанови про реєстрацію від 2015 року

 

Простіше зробити нове будівництво по будівельному паспорту. Так як де-юре будинка немає в юридичній площині, тому й наміри будівництва можна робити. Хоч є різні місцеві архітектури, можуть руки виламувати за самочинне будівництво на ділянці, хоч й правових підстав вони не мають, щодо інспекції, будь-якої перевірки фактично й відповідно жодних повноважень по штрафам, тим паче знесенню будинку - бо це вирішує тільки СУД.

 

Якщо зацікавились документами на будівельний паспорт, то допоможе: https://legalhome.com.ua/ua/informatsiia-dlia-zamovnykiv-posluh-uzakonennia/budpasport - я особисто писав й можу прокоментувати кожен абзац своєї статті!

 

Не соромимся, ставимо запитання до юриста по нерухомості з досвідом!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ви не авторизовані. Якщо у вас є акаунт, будь ласка, увійдіть.
Відповісти на питання...

×   Ви вставили відформатований вміст.   Видалити форматування

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваше попереднє повідомлення було відновлено.   Очистити редактор.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

×